logo
تاریخ : پنجشنبه 9 خرداد 1398
کد 17

بیانیه روز جهانی قدس

بیانبه دفتر فرهنگ اسلامی و روابط عمومی واحد به مناسبت روز قدس
بسم الله الرحمن الرحیم
ابتکار هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) مبنی بر نامیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، فقط مختص مسلمین و جهان اسلام نیست بلکه همه ی وجدان های بیدار با هر دین و مسلکی در اقصی نقاط این جهان پهناور آن را پذیرفته و در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف، در تب و تاب هستند.
همه کسانی که شعله ای از نور انسانیت و آزادگی در وجودشان روشن است، جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم نموده و با فریادهای اعتراض آمیز خود سبب قدرت و قوت قلب مردم فلسطین می شوند. رژیم اشغالگر قدس فقط با مردم بی پناه غزه، روبرو نیست بلکه این بار موج جهانی انزجار از جنایات ددمنشانه این رژیم پایه های قدرت پوشالین صهیونیست را در هم می شکنند.
شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت مادی و معنوی از مردم مظلوم فلسطین و مبارزین مقاومت، پیروی از سنت الهی « ان تنصرا... ینصرکم» است و این بار موشک های مقاومت و هواپیماهای بدون سرنشین (ابابیل) گنبد آهنین و دروغین صهیونیست جهانی را در هم شکسته و انتقام زنان و کودکان بی پناه غزه را می گیرند.
 
در این میان   سکوت نکبت بار سازمان ملل و سازمان های حمایت از حقوق بشر است که به جای میانجی گری و حمایت از حقوق مردم مظلوم فلسطین ترجیح داده اند سکوت تلخ و بی شرمانه ای را اختیار کرده و با این جانبداری بی رحمانه برگ سیاه دیگری از بی کفایتی و بی عدالتی خود را در تاریخ ثبت  نمایند .
دولتهای مرتجع عربی منطقه نیز بدانند که با فتنه انگیزی و ایجاد گروهکهای متعددی همچون طالبان، القاعده، تکفیری ها فقط وضعیت را به ظاهر بحرانی نموده و به زودی شعله آه آوارگان و مظلومان فلسطین و حرکت مردمی ملتهای آنها تومار شوم حاکمیتشان را در هم خواهد پیچید.
دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران با رایزنی های گسترده می تواند همه بلاد اسلامی، کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، سایر ملتها و دولتهای آزاد و مستقل را در حمایت از مردم فلسطین به عرصه همکاری بکشاند.
ما اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس، «صلابت و ایستادگی و شدت» در برابر هر حرکت باطل و در برابر ظالمان و طغیانگران، و از طرف دیگر، «لطافت و رقت» در مواجهه با یاد الهی و همچنین در برابر مظلومان و محرومان و مستضعفان ودرروز جهانی قدس در کنار سیل عظیم امت خدا جو و روزه دارسراسر کشورجنایات صهیونیستها و حامیان غربی و عربی آنان در نسل کشی مسلمانان را محکوم می کنیم و هم چون همیشه با پیروی از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای  در روز جمعه همگام با مردم روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و حمایت خود را از ملت مسلمان فلسطین و مبارزین مقاومت اسلامی اعلام می داریم و از آحاد مردم غیور بویژه ایثارگران عزیز دعوت می نماییم تا با حضور قدرتمند خود لرزه بر اندام شیطان بزرگ، آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی انداخته وحکومت داعش نابودشد در عراق و سوریه  هیچ سرزمینی را تحت تصرف ندارد. اما نماد داعش اسراییل غاصب  ادامه ماموریت داعش رابعهد گرفته نباید غافل باشیم.
و خدا رو شاکریم برای حراست از کیان جمهوری اسلامی  با همت دانشجویان و  متخصصان جوان، ما به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل شده ایم و دشمن می داند که اگر یک موشک بزند، با ده موشک پاسخ خواهد گرفت.
تحقق فرامین  مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ، روز قدس متفاوت دیگری را با خانواده دانشگاه خلق مینمایند
 تا موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین شوند.
        
دفتر فرهنگ اسلامی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 خرداد 1398
  • ساعت 00
  • توسط مدیر سیستم
نظرات شما
captcha refresh